Служба зайнятості України - це сучасна, прогресивна, клієнтоорієнтована сервісна установа, яка пропонує широкий спектр онлайн послуг, що допоможуть знайти роботу, здобути нову кваліфікацію або розпочати власну справу.
Мобільний застосунок Державної служби зайнятості — це не тільки найбільша в Україні база вакансій, які можна фільтрувати за різними критеріями, а й зручний та інтуїтивно зрозумілий сервіс. Тут можна подати заяву на отримання статусу зареєстрованого безробітного прямо з смартфона чи заяву на отримання ваучера на навчання, замовити та оперативно отримати довідки в електронному форматі, запланувати зустріч із потенційним роботодавцем тощо.
Скористатися застосунком можуть і українці за кордоном. Мобільний застосунок для пошукачів роботи доступний в App Store та Google Play. Зараз функції застосунку повністю орієнтовані на потреби шукачів роботи. Наступним етапом розвитку ініціативи буде запуск функціоналу для роботодавців.
Наразі для роботодавців увесь перелік послуг у цифровому форматі доступний в«Електронному кабінеті роботодавця», зареєструвати який можна на сайті Державної служби зайнятості. Він є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом.
Роботодавці та HR, які займаються набором персоналу,можуть самостійно безоплатно подати вакансію через особистий кабінет роботодавця. Одразу після модерації вакансія з'явиться на «Єдиному порталі вакансій», а наші рекрутери та кар’єрні радники почнуть підбір кандидатів. До слова, «Єдиний портал вакансій» - найбільша в Україні база кар’єрних можливостей. Це проєкт Державного центру зайнятості, до участі в якому після підписання меморандуму залучені провідні сайти з пошуку роботи – work.ua, robota.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua, ua.jooble.org . Щоденно на сайті налічується біля 200 тисяч вакансій, які оновлюються в режимі онлайн.
Частину послуг служби зайнятостіроботодавці також можуть отримати через портал «ДІЯ».Зокрема, подати заявку на компенсацію за облаштування робочого місцядля працевлаштованих осіб з інвалідністю та компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні; подати заяву та бізнес-план на отримання мікрогранту чи гранту по урядовому проєкту єРобота за напрямками "Власна справа" і "Грант для ветеранів та їх родин".
Громадяниможуть подати заяву онлайн на порталі "Дія" для:
· отримання статусу безробітного;
· призначення матеріальних виплат;
· припинення реєстрації в центрі зайнятості.
Для удосконалення комунікації між учасниками ринку праці у службі зайнятості функціонує Онлайн-сервіс «Електронний кабінет шукача роботи», який діє на сайті Державної служби зайнятості у рубриці «Громадянам». Реєструйтесь та користуйтесь усіма перевагами «Електронного кабінету»!
Також на сайті Державної служби зайнятості можна подати онлайн заявку на отримання ваучерана навчання та на навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. А бажаючим отримати безоплатну профорієнтаційну консультацію - потрібно на сайті ДЦЗ записатись на онлайн зустріч з експертами з профорієнтації.
Тернопільська обласна служба зайнятості здійснює прямі трансляції ярмарок вакансій та презентацій роботодавця на сторінках філій обласного центру зайнятості у фейсбук; проводить вебінари та онлайн-консультації в офісах «Зроблено в Україні»; представлена в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, TikTok.
Рекомендуємо вам скористатися послугами онлайн, які сьогодні пропонує державна служба зайнятості, адже це насамперед зручно, дистанційно та доступно!
Знай свої права, щоб не потрапити у пастки сучасних рабовласників!
30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Цей вид злочину за рівнем прибутковості займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Злочинці застосовують різні методи вербування чоловіків, жінок, дітей, незалежно від віку, освіти та соціального статусу, але завжди це відбувається шляхом обману, шахрайства, шантажу, погроз, насильства, використання службового становища, матеріальної чи іншої залежності. Для торгівців живим товаром – це величезні гроші, для людей – страждання, зруйновані сім’ї, втрачене здоров’я і навіть життя… Проблеми, пов’язані із сучасними проявами рабства, актуальні і для України.
Серед актуальних проблем у сфері зайнятості залишається примусова праця, трудове рабство, нелегальна трудова міграція, «тіньові» трудові відносини, через які найманий персонал не тільки позбавлений прав, передбачених законодавством України, але й належного соціального захисту.
Під час заходів мова йде про шахрайські схеми, куди звертатись за правовою, психологічною, медичною чи фінансовою допомогою, як захиститись, якщо стали жертвою торгівців людьми; про ризики зарплати у конверті та переваги офіційної роботи, схеми недоброчесних роботодавців, котрі декларують привабливі пропозиції зайнятості у тіньовому секторі економіки; про послуги служби зайнятості, яка пропонує варіанти легального постійного та тимчасового працевлаштування, організовує профнавчання тощо.
Довідково: Національна «гаряча» телефонна лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів - 527 (безкоштовно для абонентів Київстар, МТС, Life) та 0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів); інформаційна лінія МОМ - 0800 303 022. Прямі телефонні лінії Козівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості: (03547) 2-13-31 – для населення, (03547) 2-12-95 – для роботодавців.
Володимир Мельник, директор Козівської районної філії Тернопільського ОЦЗ
(тел. 2-20-81)
Увага! Увага! Шановні клієнти служби зайнятості!
З 10 серпня 2020 рокуКозівська районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості відновлює роботу прийому громадян безпосередньо у приміщенні.
Прийом здійснюватиметься обов’язково з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.До приміщень районних філій допускаються працівники та відвідувачі тільки в респіраторі або захисній масці, очікування в приміщеннях райфілій або на вулиці повинно відбуватися з дотримання принципів соціального дистанціонування — 1,5 м.
Нагадуємо, що безробітні, які були зареєстровані під час карантину онлайн(дистанційно)( за винятком тих, які подавали заяви через портал “Дія” із затвердженням кваліфікованим електронним підписом) повинні при особистому відвідуванні служби зайнятості надати оригінали своїх документів.
Для осіб, які хочуть зареєструватися у службі зайнятості!
За допомогою електронної черги на сайті Тернопільського обласного центру зайнятості Ви можете самостійно, забронювати час для відвідування філїї з метою реєстрації.
Також продовжує роботу портал «Дія», через, який фахівці і надалі будуть опрацьовувати надіслані електронним шляхом документи для реєстрації і надання статусу безробітного, призначення допомоги по безробіттю та пошуку місця праці.
Індивідуальні та групові заходи активної підтримки безробітних організовуватимуться з врахуванням рівня епіднебезпеки поширення коронавірусу.
Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефонами гарячих ліній Тернопільського обласного центру зайнятості:
Служба зайнятості відкриває для захисників та захисниць нові кар’єрні можливості – від працевлаштування до власного бізнесу. Перекваліфікація, фінансова підтримка та соціальна адаптація допомагають ветеранам та ветеранкам впевнено будувати майбутнє після завершення служби.
Профорієнтація - це система форм, методів і засобів, покликаних допомогти у професійному самовизначенні на основі врахування особистісних характеристик кожної людини та потреб ринку праці. Це один з основних напрямків роботи Державної служби зайнятості.
На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи майже 1,5 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна третя - із заробітною платою вищою від середньої по області.
10 березня 2025 року розпочинається підвищення кваліфікації лікарів клінік ветеринарної медицини, за спеціальністю «Ветеринарна медицина» на базі Подільського державного університету (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область).
Мрієш стати підприємцем і змінювати Тернопільщину? Програма «Власна справа» від Державної служби зайнятості допоможе реалізувати твою бізнес-ідею та розвивати країну.
Роботодавці Тернопільської області зараз мають 10 вакансій з наданням житла. Потрібні оператори установок та ліній оброблення пиломатеріалів, верстатник деревообробних верстатів, швачка, оператори потокової лінії поліетиленування, офіс-адміністратор, підсобний робітник, лікар ветмедицини, слюсар-механік електромеханічних приладів та систем, тракторист.
📍У лютому 2025 розпочинається навчання на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професією «молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими».
🕰️Термін навчання – 2 місяці.
🖇️У плані навчання: основи інфекційної безпеки, загальний догляд за хворими, медсестринський процес догляду за хворими, спеціальний догляд за хворими, правила санітарії та гігієни, нескладні медичні маніпуляції, професійна етика та деонтологія.
📚Довідково: Ваучер – це документ, який дає право безоплатно пройти навчання за однією із 155 професій та спеціальностей із затвердженого Переліку. Ваучер забезпечує оплату навчання вартістю до 30 тис. 280 грн.
🔗Все про організацію навчання за ваучером на вебсторінці Державного центру зайнятості у розділі “Навчання” - “Ваучери”, посилання тут https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher
📲За детальнішою інформацією звертайтесь у зручний для Вас підрозділ Тернопільського ОЦЗ або у відділ організації профнавчання управління реалізації програм зайнятості Тернопільського ОЦЗ за тел. (063) 5765756.
Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності